58. Dönem Mezuniyet Töreni (2021) . . .
Devamını Oku >>
Kitap-Kahve Fotoğraf Galerisi . . .
Devamını Oku >>
Mezunlarımız; - Din hizmetleri ve din eğitimi alanlarında görev almakta,  - Ülkemizin değişik ilahiyat fakültelerinde öğretim elemanı ve yöneticisi olarak hizmet vermekte,  - Sivil toplum kuruluşlarında çalışmakta,  - Yurt içinde ve yurt dışında Üniversitemizi ve Fakültemizi başarılı bir şekilde temsil etmektedirler. . . .
Devamını Oku >>
Mevlana Değişim Programı Mevlana değişim programı çerçevesinde Katar Üniversitesi'nde okuyan Marmara İlahiyat öğrencileri Katar'ı ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluştular (15.09.2014) Mevlana Programı Kapsamında 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Güz Döneminde Katar'da Eğitim Gören Öğrencilerimizin Sosyal Faaliyetleri Öğrencile . . .
Devamını Oku >>
Mevlana Değişim Programı Kuveyt Üniversitesi'nde Bahar döneminde eğitim görmekte olan öğrencilerimiz Kuveyt'te düzenlenen Körfez Kültür Festivali kapsamında açılan Türk Obası etkinliklerine katılıp Büyükelçimiz Sayın Ayşe Hilal Sayan Koytak ile bir araya geldiler. 2017-2018 Bahar Döneminde Katar Üniversitesi'nde Eğitim Gören Öğrencilerimizin Faaliyetleri. . . .
Devamını Oku >>
Toplam 6 haber bulunmuştur. / Gösterilen 0-5