Mevlana Değişim Programı

Mevlana değişim programı çerçevesinde Katar Üniversitesi'nde okuyan Marmara İlahiyat öğrencileri Katar'ı ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluştular (15.09.2014)

Mevlana Programı Kapsamında 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Güz Döneminde Katar'da Eğitim Gören Öğrencilerimizin Sosyal Faaliyetleri

Öğrencilerimiz Katar’ın başkenti Doha’daki Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı Yunus Emre Enstitüsü’nü ziyaret etti. Öğrencilerimizin ziyaretinde kendilerine  Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Mehmet Selçuk Koca ve Enstitü’de öğretim görevlisi İbrahim Arıoğlu hocaların eşlik etti.

Öğrencilerimiz T.C. Doha Büyükelçiliği’nde yapılan 29 Ekim Resepsiyonuna katıldı. Katar Büyükelçisi Fikret Özer, eşi ve Yunus Emre Enstitüsü müdürü Selçuk Kürşat Koca ile birlikte resim çektirdi.

Mevlana Programı Kapsamında 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Güz Döneminde Fas'da Eğitim Gören Öğrencilerimizin Sosyal Faaliyetleri

Fas gezisinde rehber Karaviyyin Üniversitesinin tarihini, üniversitenin kütüphanesinin önünde anlatıyor:

Karaviyyin Üniversitesi'nin içindeki tarihi medrese :

Tarihi velili şehrinde gezi programı:

Mevlana Programı Kapsamında 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Güz Döneminde Umman'da Eğitim Gören Öğrencilerimizin Sosyal Faaliyetleri

2019-2020 Güz dönemi Mevlana programı ile Ürdün Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve Ürdüniyye Üniversitesitelerine Giden Öğrencilerimizin Kültürel Faaliyetleri

Öğrencilerimiz Ürdün Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve Ürdüniyye Üniversitesi öğrencileri Salt Türk Şehitlerinin Makamını ziyaret etti.

Öğrencilerimiz Ürdün Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve Ürdüniyye Üniversitesi öğrencileri ile Dünya’nın yedi harikasından biri olan Petra’yı gezdi.

Mevlana değişim programı çerçevesinde Katar'da eğitim gören öğrencilerimiz Katar Büyükelçiliğimizde yapılan 29 Ekim resepsiyonuna katıldılar.

Mevlana değişim programı çerçevesinde Katar'da eğitim gören öğrencilerimiz T.C. Doha Büyükelçiliği'nde yapılan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna katıldılar. Öğrencilerimiz Katar Büyükelçimiz Fikret Özer, eşi ve Yunus Emre Enstitüsü müdürü Selçuk Kürşat Koca ile birlikte resim çektirdiler.

Mevlana değişim programı çerçevesinde Katar'da eğitim gören öğrencilerimiz Katar Büyükelçiliğimizde yapılan 29 Ekim resepsiyonuna katıldılar.

Öğrencilerimiz Milli Savunma Bakan Yardımcımız Sayın Muhsin Dere ile birlikte :

Öğrencilerimiz Katar Büyükelçimiz Sayın Fikret Özer ile birlikte:

Mevlana Değişim Programıyla Bahar 2015 dönemini Umman Sultan Qaboos Üniversitesinde okuyacak öğrencilerimizi Umman'a uğurladık...(23.02.2015)